Subota, 20. Aprila 2024.
Sport

“Atletskog kluba Banja Luka” odličan na otvaranju sezone na stazi

Odlični nastupi takmičara “Atletskog kluba Banja Luka” na otvaranju sezone na stazi.

Juče je u Sarajevu održan ”5. atletki miting Novi Grad Sarajevo” gdje su takmičari “Atletskog kluba Banja Luka” ostvarili dvije pobjede.

Oleg Galić je ličnim rekordom (8.33,53) pobijedio u trci na 3000m, dok je do pobijede došao i Stefan Stanković u skoku u dalj.

Drugo mjesto osvojila je Tea Oljača u trci na 400m, a u istoj disciplini treće mjesto je zauzela Nika Popić sa istrčanim ličnim rekodom.

Treće mjesto zauzela je Maja Bursać u skoku u dalj.

Četvrta mjesta su zauzeli Jovana Zebić i Stefan Kotaran na 400m i Mara Avram na 100m. Od naših takmičara u trci na 400m trčao je i Aleksandar Ćirić.

Čestitamo takmičarima na odličnim rezultatima i uspješnom otvaranju sezone.

Besplatan kupon za popust -20% TRI MJESECA ZA SVE NOVE ČLANOVE možete preuzeti OVDJE