Srijeda, 26. Januara 2022.
Sport

Besplatna škola klizanja za odlikaše

Škola sporta „Kasper“ uputila je poziv svim učenicima osnovnih škola, odlikašima, od drugog do petog razreda da se prijave za besplatnu školu klizanja.

-Naša škola sporta u periodu od 10. do 28. januara realizuje projekat besplatne škole klizanja za prvih stotinu prijavljenih vukovaca od drugog do petog razreda svih osnovnih škola sa teritorije grada Banje Luke. Pozivamo sve odlikaše, vukovce, da se prijave na viber broj naše škole: 065/306-080, a za prijavu je potrebno poslati ime i prezime učenika, ime škole, razred i dokaz o odličnom uspjehu – navodi se u saopštenju.

Ovaj projekat podržao je i sufinansirao Grad Banja Luka.

Naslovna
Puls Grada
Preduzetništvo
Sport
Ljepota & Zdravlje
Kutak za roditelje
Dom & Enterijer
Kultura & Obrazovanje
Gastro
Putovanja & Zanimljivosti
Auto Moto & Hi Tech