Petak, 26. Aprila 2024.
Sport

Sjajni nastupi mlade ekipe “Atletskog kluba Banja Luka” u Zenici

Sjajni nastupi mlade ekipe “Atletskog kluba Banja Luka” na pojedinačnom prvenstvu BiH za seniore/ke u Zenici.

Tokom vikenda, nakon prvog dana takmičenja su osvojili 7 medalja.

Zlatnu medalju je osvojila Lucia Kimani u trci na 5000m i ženska štafeta 4x100m u sastavu: Mara Avram, Jovana Zebić, Aleksandra Roljić i Nika Popić.

Srebrene medalje su osvojili: Tea Oljača u trci na 3000m stipl i Aleksandra Roljić na 400m.

Bronzana odličja su osvojili: Teodora Čubrilović na 1500m, Oleg Galić na 3000m i Stefan Stanković u skoku u dalj.

Prvog dana takmičenja još su nastupili: Mara Avram (100m), Nika Popić i Jovana Zebić (400m), Stefan Kotaran (100m) i Aleksandar Ćirić (400m).

Čestitamo takmičarima na ostvarenim rezultatima.

Atletski klub Banja Luka u saradnji sa portalom kuponpopust.com pdobrava popust za sve nove članove. Besplatan kupon za popust-20% TRI MJESECA za sve nove članove možete preuzeti OVDJE.